UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja wam powiem tak byłam dzisiaj swiadkiem jak dziewczyna zirytowala kierowce w autobusie llini nr 9.Szkoda mi go bylo bo nie dosc ze zaczekal na nia to ta byla bardzo opryskliwa i zaczela go kamerowac. .Kierowca co prawda podniosl glos i zwrocil jej uwage zeby trzymala sie poreczy i nie kamerowala to ta robila mu po zlosci. .Jechalam z tym kierowca nie raz i powiem ze jest bardzo uprzejmy zawsze poczeka pomoze ludziom niepelnosprawnym i tak mu sie odplacaja. .. DLATEGO NIE DZIWCIE SIE POZNIEJ ZE NIEKTORZY KIEROWCY NIE CHCA CZEKAC NA LUDZI NA PRZYSTANKACH BO NIEKTORYM OSOBOM WYSTAJE SLOMA Z BUTOW. .LUDZIE WIECEJ SZACUNKU
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    czytelniczkaa(2020-02-19)
  • Trzeba bylo babe opieprzyc sama by wysiadla . Zwrocic jej uwage wszyscy powinni to zrobic.
  • @czytelniczkaa - W Elblągu wystająca słoma z butów nie nie należy do przypadków odosobnionych.
  • @czytelniczkaa - Ale wiesz, ona może nigdy nie widziała kierowcy autobusu{dlatego nagrywała}, pewnie też pierwszy raz w życiu do czegoś takiego wsiadła. Była opryskliwa, bo się zestresowała tym wielkim wydarzeniem życiowym, także wiesz, trzeba ja zrozumieć co poradzisz?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    kierowca kierowca(2020-02-20)
Reklama