Poniedziałek 23-07-2018, imieniny Brygidy, Apolinarego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - Stypendyści Premiera odebrali dyplomy

16 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Nasze miasto reprezentowało 16 stypendystów.

Stypendyści odebrali dyplomy z rąk wojewody warmińsko-mazurskiego Mariana Podziewskiego oraz warmińsko-mazurskiej kurator oświaty Grażyny Przasnyskiej. Wśród zaproszonych gości obecny był prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk.
     Miłym akcentem gali było wystąpienie Łukasza Pierwienisa, ucznia I LO w Elblągu, który w imieniu stypendystów podziękował za wyróżnienie, jakim niewątpliwie jest otrzymanie stypendium, które jest wsparciem w realizacji własnych celów i szansą rozwoju.
     Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznawane uczniom szkół dla młodzieży, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Otrzymują je uczniowie, którzy uzyskali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.
     Stypendium przyznaje się jednemu uczniowi danej szkoły na okres od września do czerwca w danym roku szkolnym. Wysokość stypendium to 258 zł miesięcznie
     

M66
Liczba publikacji: 21
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.3 3 3

..., a moim zdaniem
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Domena funkcyjna .com.pl