UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam wrażenie, że większość pielęgniarek (jedna nawet się podpisała) twierdzi, że pacjent to brudas. No wypraszam sobie. Przyjeżdżam czysty z żoną, która przed wizytą w szpitalu odczuwa potrzebę bycia czystą. Przywożę ją z problemem. Każdy ją olewa. Zalecenia standardowe, krew pobierają od razu itd. Podłączają kroplówkę i są złe (bo dosłownie 80% piguł przybiegnie z bólem zadu że trzeba odłaczyć) są złe że muszą odłaczyć kroplówkę i zabrać pusty pojemnik z sali a nie, że pacjentka przyszła do nich. Idziesz do nich i co? Siedzą w swoim haremie przed tv z kawką w doskonałym humorze. Podwyżek to mogą domagać siępielęgniarki z hospicjum. Tam trzeba biegać i dbać o pacjenta. A taka zwykła na oddziale gdzie większość jej obowiązków ogranicza się do ruszenia tyłka do chorego .. wstyd. Popatrzcie moje drogie na strażaków. I nie por?wnujcie się do lekarzy. A skoro już się porównujecie do ich zarobków to było iść na specjalizację i medycynę a nie teraz rządać podwyżek. Wstyd co pokazujecie na oddziałach samą swą osobą i podejściem.
  • Nie wrzucajmy wszystkich pielęgniarek do jednego worka... Jak w każdym zawodzie są te co mają sera dla pacjentów i biegną na kazdev skiniecie palca,przekładają ,oklepuja,zmieniają opatrunki,podają leki...Leżałam nie raz w tym szpitalu na internie i byłam pełną podziwu dwie pielęgniarki z tego jedna nie mogła z dyzurki wyjsc bo na sali nadzoru 5pacjentów monitorowanych drugą biegała po korytarzu od sali do sali i wszyscy pacjenci na czas podane leki nakarmieni...A ona kanapka w biegu...jaki telewizor? Tam nie ma mowy o oglądaniu tv.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    pacjent(2015-05-27)
  • Człowieku ty nie masz pojęcia o pracy pielęgniarki. .. !!!!!
Reklama