UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda że tak to wyszło na pewno nie będę za dobrze wspominał tego balu a w szczególnośći hotelu Arbiter który nie zachował minimalnych norm. Wspomnę jeszcze o ochronie firmy Dokmat która swoją pracę wykonała na tak zastraszającym wysokim poziomie że brak mi słów i nie chodzi mi tu o przemyt wódy bo przemytu nie było. Człowiek wchodził i wychodzil z wódą i znowu wchodził bez żadnego problemu. Taka ochrona jak ma stwarzać nam ochronę to serdecznie dziękuję ja już wolę sam się ochronić dla mnie firma Dokmat a raczej ten oddział co zostałnam przydzielony to banda nieprzygotowanych merytorycznie osób do prowadzenia tego typu imprez, nie mam zamiaru żucać tutaj mięsem bo nie o to chodzi. CAŁY PROJEKT TEJ STUDNIÓWKI, KTÓRY ZOSTAŁ ZAARANŻOWANY TO CZYSTE ZŁOMOWISKO. Reasumując moją wypowiedź G było i G jest taka stódniówka to żart i kpina. OSOBY KTÓRE BYŁY ZA TO ODPOWIEDZIALNE NIE WYKONAŁY SWEGO ZADANIA POSZŁY NA ŁATWIZNĘ CO TAKŻE BYŁ WIDAĆ NA TYM PROWIZORYCZNYM BALU PO ZACHOWANIU "NAUCZYCIELI" I INNYCH ORGANIZATORÓW.
  • Dziecko drogie, mature zaraz piszesz, a ortografia i gramatyka wolaja o pomste do nieba... Masz 100 dni na opanowanie slownika..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Rudzielec(2015-01-18)
  • masz rację, arbiter to dno nawet szef to kawał chama. .. odradzam organizowania imprez okolicznościowych w tym właśnie hotelu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    asdsfe1(2015-01-18)
  • A Ty to z pewnością nie jesteś uczniem tej szkoły bo robisz tak straszne błędy ortograficzne, że nie zaliczył byś nawet jednego semestru
Reklama