UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nikt swiadomie ucznia po kwasy nie wysłał. Nigdy w pracy kawy nie wypiłam. Nie raz nauczyciel był pociągany do odpowiedzialności za ucznia, któremu coś się stało w drodze do toalety! Nie masz pojęcia o realiach szkolnych. Kreda się skończy na lekcji, mazak do tablicy się wypisze i. .. po lekcji. Bo ja stoję na dyżurze na 5 przerwach. Marzy mi się praca od 8 do 16,a nie przynoszenie jej wiecznie do domu. Gdzie w pracy mam się przygotować do następnego dnia. .. na jednym komputerze dla 30 nauczycieli w pokoju nauczycielskim? Gdzie mam trzymać swoje książki i pomoce naukowe? Gdzie mam drukować, skanować? Szkoda w ogóle gadać. .. krztuś się tą swoją nienawiścią i tym samym zaraź własne dzieci. Nagroda przyjdzie wkrótce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    7
    katinka183(2017-10-18)
  • Ale to przepraszam,, studiowała Pani w ciemno. Nie wiedZiała Pani jaki zawód wybiera. A ja bym chciała mieć wolne 2 i 3 listopada jak równiez przed i po świętach. I nie marudze. Jak to mówią WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY. Więc nie ma się co urażać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    3
    Matkapolka(2017-10-18)
  • Ale to przepraszam,, studiowała Pani w ciemno. Nie wiedZiała Pani jaki zawód wybiera. A ja bym chciała mieć wolne 2 i 3 listopada jak równiez przed i po świętach. I nie marudze. Jak to mówią WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY. Więc nie ma się co urażać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Matkaucznia(2017-10-18)
Reklama