UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dokladnie tak jak we wszystkich szpitalach lozko fieranka i naserpne kiedys spotkalam sie z 4 lozkami nie mam za wielkiego doswiadczenia bo mam jedno dziecko ale jak zobaczylam sale porodowa to bylam w strachu jedna kolo drugiej jeczala dla rego dobrym pomyslem jest sala rodzinna prywatna tym bardziej ze to dostc intymna sprawa i kazda by chciala sie choc troche prywatnie ze tak powiem obsluzona i miec opieke a nie patrzec na reszte
  • Ja rodziłam w szpitalu w wejherowie( tak tak ha ha ha wejherowo) i tam są sale pojedyncze każde z prysznicem łazienka drabinkami itp myślałam że sale w których rodzi kilka kobiet to jakiś przeżytek ale widzę ze elblag dalej 200 lat za murzynami. Zainwestowaliby w pojedyncze komfortowe sale ale mniejsze zamiast tych śmiesznych fototapety. .. nie wyobrażam sobie żeby w tak intymnej sytuacji jaka jest poród maz kobiety siedział sobie obok i słuchał moich krzyków. .. i vice versa... szok szok i jeszcze raz szok ze istnieją takie porodówki....
Reklama