UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • drodzy wszyscy komentujący, zmiana ustawy nic nie zmieni, wystarczy że stara ustawa byłaby egzekwowana, dodam że ja i mój owczarek niemiecki bardzo lubimy innych i wszystkie inne pieski, powiem tak kiedy idę z moim psiurem wszystkie psopochodne szczekają bo nie maja tresury i swojego pana(przeważnie psy z hodowli z bloku i w nim wychowane), który pies jest grożniejszy głup y**k czy inny g***pi pies, nie szukajmy dziury w całym, i nie szukajmy zbędnych argumentów, popieram izolacje psów rasy grożnej, ale dajcie spokój ludziom posiadającym psy duże ale łagodne, czasami głu8i szczur jorki jamnisty stworza wieksze niebezpieczeństwo bo podbiega ze swym rozumem lub właściciela do normalnych psów i je szczuje. oczywiście neguje patole w dresach pijacych z psami nie wiadomego pochodzenia ale odczepcie sie od zwykłych ludzi ktorzy mają normalne psy, bo niektórzy mylą dużego psa z agresywnym, ja mam pieska 55 kg ładny duży piekny ale to nie jest pies agresywny, jedno życie ocalił, zastanówcie się nad samymi sobie najpierw!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    deutscherschäferhund(2018-11-23)
  • Proszę pamiętać że pies nie jest nienormalny tylko człowiek,poza tym szczekający pies nie oznacza agresji
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Psiara(2018-11-25)
Reklama