UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ostatni miałem "przyjemność" wyprzedzać super firmowego rowerzystę na 503.Gość przekonany o tym, że jest pełnoprawnym pojazdem (i chcąc to udowodnić) jechał przy środku jezdni dziwnym slalomem (prochy, alkohol?), stwarzając zagrożenie dla wszystkich. To też moja wina, że trafiłem na takiego rowerowego orła? Kierowcy muszą po wielokroć bardziej uważać na rowerzystów, i uważają - chwała im za to. A pan który wydał na sprzęt i wyposażenie roweru kilka, lub naście tysięcy, może jeszcze kodeks drogowy by se dokupił? Pozdrawiam Orła.
  • Kłamiesz pinokio. Ktoś kto jest "zawodowcem" i wydaje grubą kasę na swoje hobby jezdzi przepisowo i jestem o tym w 100% przekonany. Spotkałeś pewnie na drodze jakiegoś pianego wieśniaka jadącego do sklepu po wino i piszesz dla samego pisania jak większość tu obecnych.
  • Zawodowcem, lansu. .. .
  • Ten lanser jeździ tam tak codziennie Nie dla niego ścieżka bo ma obcisłe gacie- środkiem Fromborskiej- wąskiej i z zakrętami
  • Jak zaczniesz gruby, spocony wieprzu jezdzić rowerem to będziesz wiedział dlaczego mamy obcisłe gacie.
  • Uwydatniają genitalia?
Reklama