UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zbyszek1 a ty Morawiecki bis, który dróg i mostów w Polsce nie widział. Jedź na wiadukt i się przekonaj. Jest ścieżka, są chodniki. Nie wiem po co ta ściema przeciwników politycznych Wróblewskiego. Myślicie, że elblążanie to ciemny lud, który wszystko kupi. I tu się mylicie.
  • Nie pojade,a wejde Bo mieszkam przy samym wiadukcie.O tym ze brak sciezek I chodnika,brak zjazdow I dojazdow dowiedzialem Sie na podstawie setek wpisow tego typu ,a wiedz ze kropla drazy skale no I ja w te wpisy wybitnych fachowcow od projektowania I samej roboty uwierzylem,I jest mi lyso tak samo jak tym wpisowiczom zasranym fachowcom ktorzy wpuscili mnie w maliny Pozdro Garbusiarz Cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    5
    Zbyszek1(2018-10-06)
  • Po co walizka głupa? Pieszy teraz i rowerzysta musi drylowac pod górę. Wyobraź sobie teraz osoby chore, starsze niepełnosprawne. Wiadukt jest dla nich bariera i to jest główny zarzut.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    10
    Glosrozsadku1(2018-10-06)
  • @Zbyszek1 - Przecież radny Turlej na FB i wszędzie wypisuje że nie ma przejścia dla pieszych. O co tu chodzi - radny - nieporadny?
Reklama