UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jeden z asów PIS-u wypowiedział się tu na temat cmentarza żołnierzy radzieckich. Powiem tak. Tam leżą chłopcy którzy nie wiedzieli co to komuna. Zostali włożeni w kamaszę i zginęli w byłych Prusach Wschodnich. Powinieneś świeczkę im zapalić a nie tańczyć na grobach w nadzieji że Wilk coś ugra w wyborach. Ci co leżą pochowani na Agrykola powinni spoczywać tam w spokoju do końca świata. Taka jest doktryna chrześcijańska. Modlę się za ich duszę i Twoją. Ps. Wracając do głównego tematu to będzie wojna buldogów w PiS-ie. Traks vs Opacz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    NormalnyKatolik(2018-11-02)
  • @NormalnyKatolik - Jeden z asów komuny wypowiedział sie na temat radzieckich żołnierzy (bohaterów wojny:-)) Martw sie o Polaków, którzy zginęli na tych ziemiach w walce o niepodległość i sie za nich pomódl i za siebie również. A nie siejesz tu radziecka propagande o młodych nieświadomych radzieckich żołnierzach. Bzdura wyssana z palca, czerwony robaku.
  • Tobie modlitwa nic nie da, przesiąknięty nienawiścią jesteś. i jeszcze obrażasz ludzi. Żałosna człowieczyno.
  • Drogi kolego. Modlę się też o Polaków. I to często. Modlę się o niewiernych. Czuje taką potrzebę. Na tym zakończmy wątek wiary. Co do czerwonego pająka to bliżej jestem do konserwatywnej prawicy (PiS taki nie jest. Łamie podstawowe zasady) ale w Elblągu mam to gdzieś i wybieramdobrego gospodarza. Pan Witold to udowodnił. A Pan Jurek słabo. Ps. Jak będziesz wrogiem grobów bo przez to masz być lepszym patriotom to ktoś idzie w szaleństwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    NormalnyKatolik(2018-11-02)
  • @NormalnyKatolik - No bo z grobami łatwo się walczy, można poniżać, ubliżać, wyzywać. Tacy są prawidłowi "patrioci".
  • "A nie siejesz tu radziecka propagande o młodych nieświadomych radzieckich żołnierzach. " Czyli ci żołnierze polegli tu umyślnie, tylko na złość polskim prawicowcom? Masz ty pod kopułą. .. .
  • @NormalnyKatolik - Co ty wogóle bredzisz? Nienormalny katolik, co? Jaki dobry gospodarz, ty bredzisz i bełkoczesz i jak widać mało wiesz o swoim gospodarzu. A tak właściwie wiesz tyle ile ci napiszą w portelu. Powiedz to ludziom, którzy przez tego człowieka płaczą i płakali i powiedz to kobietom, którzy przez jego bliskich kolesi były molestowane. Przestań podszywać sie pod katolika, bo ci do niego daleko.
  • Na miejscu Wróbla, ja to bym Ciebie do sadu podał za to co wypisujesz. Nie przeginasz, świadomość, że przegra twój idol, powoduje, ze się staczasz?
  • A co prawda boli co? Nie strasz sądami, śmieszny jesteś. Ty sie lepiej martw żeby ciebie takie rzeczy nie spotkały albo kogoś z twojej rodziny, bo widzę u ciebie wysoka empatię "nienormalny katoliku".
  • Zaninim zginęli nie wiadomo czy czynili dobro na wojnie, czy wojenne zło. Nie są tak jednoznacznymi bohaterami. We wspomnieniach ludzi którzy żyli w tym miejscu i w tym czasie zapisali się w szczególny sposób. A jak to proszę się zapoznać. Ale cmentarz ma swoje prawa i świadczy o nas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Misia Ce(2018-11-02)
  • Zaninim zginęli nie wiadomo czy czynili dobro na wojnie, czy wojenne zło. Nie są tak jednoznacznymi bohaterami. We wspomnieniach ludzi którzy żyli w tym miejscu i w tym czasie zapisali się w szczególny sposób. A jak to proszę się zapoznać. Ale cmentarz ma swoje prawa i świadczy o nas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Misia Ce(2018-11-02)
  • @Misia Ce - A czy martwiłaś się tak bardzo o ludzi, którzy walczyli z komunistycznym reżimem, o których słuch zaginął albo byli torturowani, inwigilowani i prześladowani. A wszystko to po to by jakaś Misia Ce grzała sobie d.. na krzesełku przed komputerem i wypisywała jakieś banialuki. Twoja niesamowita wrażliwość na niedolę radzieckich żołnierzy bardzo mnie poruszyła a kompletny brak empatii dla ludzi walczących o wolność Polski bardzo zasmucił. Grób 14 letniego powstańca Włodzimierza Skolimowskiego ps. "Saturn" wyremontowany dopiero w tym roku ponad 70 lat po wojnie. Gdyby nie dzisiejsza władza nigdy byś się pewnie Misia Ce nie dowiedziała, że był ktoś taki i miał grób kompletnie zdewastowany, doczytaj. Żal mi ciebie zła kobieto.
  • @Misia Ce - Żal mi ciebie zła kobieto. Twoja wrażliwość na niedolę radzieckich żołnierzy bardzo mnie rozbawiła. szkoda, że nie masz takiej wrażliwości np. dla 14 letniego powstańca Włodzimierza Skolimowskiego, którego grób był kompletnie zrujnowany, a wyremontowany dopiero w tym roku, ponad 70 lat po wojnie, gdzie tymczasem radzieccy żołnierze spoczywali sobie w spokoju praktycznie w centrum Elbląga przez wszystkie postkomunistyczne władzę Elbląga honorowane z orkiestra dętą i salwami. Jesteś przesiąknięta złem.
  • @NormalnyKatolik - hahaha, fałszywa zaraza.
  • A ile kobiet zgwałcli po drodze i w Elblągu, ile dzieci zabili?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Realista1(2018-11-02)
  • @Realista1 - Przecież oni byli nieświadomymi młodymi radzieckimi żołnierzami, a to, że ich wacek poswędział, to nic, zobacz jaki im cmentarz postawili :-)
Reklama