UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszyscy powyzsi kandydaci sa juz raczej spaleni w elblagu. Wrobel to nieudacznik i postkomuch, nissan to PO czyli chachmeciarze, cwaniaki i zlodzieje, szwed moglby cos namieszac, moze nawet ciekawego, byloby w elblagu ciekawie, balbuza to taka lokalna kurtyzana zmieniajaca partie co wybory. generalnie POwiec_>patrz nissan. Wilk- byl krotko ale zdazyl pobudowac crw dolinka. z tych wsztskich stawiam na wilka, aczkolwiek wolalbym kogos mlodego, bezpartyjnego z jajami i pomyslami, ktory odcialby sie definitywnie od tych co juz byli i wywalil ich na zbity pysk ze spolek miejskich i UM
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    7
    turban(2017-10-25)
  • @turban - Mam podobnie mieszane odczucia co do wszystkich tych kandydatow, ale niestety ludzie i tak beda glosowac ciagle na tych samych gamoni. Osobiscie nie jestem za zadna z tych osob, ale jednak zaglosowac trzeba i moim zdaniem najlepszym kandydatem(z najgorszych, bo poprostu nie ma lepszego wyboru) jest Wróblewski(jestem przeciwnikiem PSL, PO, SLD i Pisu wlasciwie tez, choc z pewnoscia jest lepszy niz te pozostale) i najwazniejsze, dobrze powiedziane, ze przydalaby sie nowa twarz, moze Kukiz15 wystawi jakas ciekawa kandydature lub moze ktos niezalezny lub z parti bardziej wolnorynkowych i mniej socjalistycznych. ;) Pozdrawiam;)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    student(2017-10-29)
Reklama