UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • i ciagle te same skompromitowane nieudolne mor... i jak w tym miescie ma byc lepiej, normalniej? skoro ciagle trwa zaglerka nieudacznikami serowanymi przez lokalne media. naprawde szkoda tego miasta, ktore do roku 1945 bylo miastem z wysoce rozwinieta cywilizaja, z licznymi fabrykami zakladami pracy, a dzis jest miastem zacofanym, wyludnionym, bez perspektyw dla mlodych mieszkancow. Miastem gdzie zadzi kolesiowska mafia starych komunistow i zlodzieji. gdzie od czasu do czasu torem podaza jeden pusty konstal. gdzie psy du.. szczekaja, gdzie wrony zawracaja. Co wybory te same geby i zatytułowane artykuly na portel, infoelblag, express, truso tv"idzie nowe" "czas na mlodego kandydata" "nowy prezydent" "swiezi radni""mloda krew" a to wciaz te same mor...jeszcze z mentalnoscia PRLu. az sie zygac chce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    karaczan(2017-10-26)
  • @karaczan - Karaczan, nie wiem czy jesteś młody czy stary, trafiłeś w dziesiątkę. Przez chwilę myślałam, że truso. tv da powiew świeżości i innego myślenia, ale się pomyliłam, strona żenująca i ten łysiejący prowadzący obrzydliwstwo. Młodzi powinni sie zastanowić i to poważnie, kto jest odpowiedzialny za ten stan, w którym jest dzisiaj Elbląg, kto doprowadził do upadku tego miasta i madrze wybrać za rok włodarza tego miasta. Dokładnie przyjrzyjcie się np. Missanowi, jakie osoby lajkują jego posty na facebooku, podpowiem wam sa to ludzie z lewicy, sld, psl, nowoczesna czyli jedna wielka rodzinka. Wybór tego człowieka oznacza stan niezmienny i można tylko przyjechać walcem i wyrównać teren, bo z Elbląga nic nie będzie. Zmieszają się tylko osoby i przebijać będą sobie piątkę pod stołem.
Reklama