UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytając opinię na temat tego tragicznego wypadku zastanawia mnie jedna rzecz . Czy którykolwiek z panów ,,pismaków?? zastanowił się przemyślał to jaką nagonkę wywołał? Kierowca auta marki BMW wsiadając za kierownicę nie miał na pewno w zamiarze zrobienia komukolwiek krzywdy . Jest to wielka tragedia dla oby dwu rodzin. Nie bronię tu nikigo. Staram się postawić na miejscu tych ludzi. Dla sprostowania mężczyzna z BMW wypił dzień wcześniej( niewiele osób o tym wie ) rano nie zastanawiając się wsiadł do auta i jadąc do pracy nie zaplanował odebrania komukolwiek życia. Także ludzie zastanówcie się zanim bzdury będziecie wypisywać. O rzeczach o których nie macie zielonego pojęcia. Jest mi strasznie przykro, ze człowiek stracił życie. Nie powinno tak być. Współczuje rodzinie pana, który zginął. Wracając do panów ,,pismaków?? zaintresowaliacie się kierowcą z Hondy ? Dlaczego będąc na miejscu zdarzenia, uczestnicząc w nim, będąc jako można powiedzieć jedna z pierwszych osób na miejscu zdarzenia nie udzielił pomocy( na takie zdaje się zachowanie) również jest odpowiedni paragraf. Moim zdaniem nie jest to profesjonalizm z Waszej strony. Ponieważ zawsze trzeba być OBIEKTYWNYM.
  • @Kkk - Jak to od razu widać, że dziadziuś piszącego w 1945 roku z łomżyńskiego lub podlaskiego przybył, bydlęcym wagonem. Mocno zniszczone ale jednak europejskie miasto przytuliło bezdomnego, bezrobotnego i prawdopodobnie analfabetę. Licząc pewnie po cichu, iż przytulony będzie przestrzegał podstawowych norm i zachowań. I dziś jego wnuk, już nie analfabeta, twierdzi, że pijany człowiek wsiadający do auta - jest niewinien. I że spotkała tragedia. .. Nie pomyślał po prostu, mały biedny miś. .. i jeszcze, piszący, bezczelnie twierdzi, że trzeba być OBIEKTYWNYM. A "pismaki" są winne, bowiem nie drążą tematu, dlaczegóż to kierowca Hondy nie udzielił pomocy nieżyjącemu !
  • @kogar - Wygląda na to, że trafnie postrzegasz tą sprawę. Ja również nie mogę zrozumieć sposobu myślenia @Kkk.
Reklama