UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @mama ucznia - "dzisiejszych czasach, gdy tak dużo wiemy o tym jakie powinny być odpowiednie warunki do nauki", szkoda, że za tą wiedzą nie idzie w parze poziom wiedzy dzieci i młodzieży. W dzisiejszych czasach: tak chcemy gorących posiłków, 500+, odrabiania lekcji za nasze dzieci, odprowadzania ich do domu, wychowywania ich!!!! Szanowna mamo, twoje argumenty są porażająco żenujące, i mam wrażenie, że dobro twojego dziecka nie jest najważniejsze, ale twoje!!!
  • Nie mam 500 +, sama odprowadzam dziecko do szkoły , dziecko w domu odrabia lekcje pod moim okiem i mam w domu obiad dla rodziny. Nikt za mnie nie musi nic robić. Tak robi wiekszosc mam ktore znam. Dziecko w tym tłumie będzie tylko numerkiem. To nie będą odpowiednie warunki do nauki w szkołach podstawowych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    popieram mame(2017-01-14)
  • @popieram mame - to po co się martwisz o kogoś, jak sama z tego nie korzystasz, co uszczęśliwić chcesz kogoś na siłę
  • Szanowny gościu - mam fajną pracę, dbam o własne dziecko , Ale to ono niestety będzie się uczyło w zatloczonej szkole. Tylko o tym był mój wpis.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    mama ucz.(2017-01-14)
Reklama