UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Teraz czas na odbudowę gospodarki i zapewnienie pracy dla elblążan. Normalnej pracy. Niech powstanie przez te 5 lat na modrzewinie chociaż jeden wielki zakład, który zatrudni od razu przynajmniej 500 osób.
  • Z choinki się urwałes? Co wróbel robił do tej pory spał jak miś, a nagle ma zacząć działać? Przygotuj się na to że tam już nic nie powstanie. To dlatego wróbel chciał oddać pod pola uprawne modrzewine, bo nie znalazł inwestorów. Ech ludu ciemny i zacofany.
  • @Gosc1 - Nie głosowałem na niego, chodzi mi po prostu, że mam taką nadzieję, że Prezydent (obojętnie kto byłby nim) zajmie się w końcu tą kwestią. Elbląg jest dość ładnym miastem, przez ostatnie lata naprawdę wyładniał. Teraz tak naprawdę pozostaje przejąć lub znaleźć kogoś do Góry Chrobrego, odnowić Amfiteatr, odnowić i rozbudować o trasy chociażby rowerowe Bażantarnie i Elbląg miałby już fajne atrakcje, do tego nie potrzeba dużych pieniędzy i wielu pracy która miałaby zająć 5 lat Prezydentowi, co najwyżej 2 lata. W takim razie czym miałby zająć się Prezydent w Elblągu ? Tylko i wyłącznie gospodarką, bo tu nie ma czym innym się zajmować. A ta jest w stanie krytycznym. Brakuje zakładów pracy, normalnych zakładów, którzy zatrudnialiby za godne pieniądze, a niestety zdecydowana większość to najniższa krajowa i ew. pod stołem coś do ręki dadzą. Brak jest jakiejkolwiek inicjatywy ze strony władz, by coś z tym zrobić. Kiedy w Elblągu powstał jakiś większy zakład ? Jakoś sobie nie mogę nic przypomnieć. Kiedy powstanie właśnie zakład zatrudniający kilkaset osób od ręki ? Chyba czas najwyższy się tym zająć. To już nie moja kwestia w jaki sposób. Od tego Prezydent może mieć specjalistów, więc niech organizują jakieś targi czy inne rzeczy i w końcu zamiast pustych słów niech pójdą w tym kierunku czyny.
  • @cz1 - Wg mnie dawanie ziemi dla firm zatrudniających po 5-10 osób na modrzewinie tylko po to, żeby ją dawać i się pochwalić to totalna porażka. Szkoda tych terenów dla takich firm. Zamiast tych kilkunastu śmiesznych firemek, tam powinny powstać 2-3 wielkie fabryki, gdzie elblążanie mieliby pracę. A oni chwalą się siódemką, że teraz elblążanie będą mogli do Gdańska jechać do pracy w 30 minut. Przecież to kpina z mieszkańców. "7" super, że jest, bardzo się cieszę, ale serio raczej chcielibyśmy mieć pracę w Elblągu. Żeby tak naprawdę zarobić w Gdańsku jakieś konkretniejsze pieniądze to ludzie jeżdżą w kilka osób, bo jakby sami mieli jeździć i wydawać 1000 zł na paliwo w miesiącu + większa eksploatacja auta to w ogóle by się to nie opłacało, także i tak trzeba kombinować, żeby coś tam więcej zarobić. Wystarczy spojrzeć na ludzi na ulicy, jacy wszyscy są smutni i zmarnowani. Nie chcę być kimś kto narzeka, ale serio jakby w Elblągu była normalna robota to nikt by stąd nie wyjeżdżał, bo to jest fajne miasto, ma wiele atrakcji: tor i boiska Kalbar, dwa baseny, bilard, puby, Góra Chrobrego, jeszcze jakby był amfiteatr, dwa kina, teatr, Bażantarnia (zrobić trasy dla rowerów), zaraz będzie Castorama, jeszcze Decathlon by się przydał, mieszkania w miarę rozsądnej cenie, czego chcieć więcej ? Wszystko jest, prócz pracy, także Prezydencie postaraj się o Inwestorów, a Elbląg zacznie tętnić życiem.
Reklama