UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński @Glosrozsadku1 - Straszenie? A gdzie ja tu straszę? Tylko pokazuję, że kłamiecie w żywe oczy, jeszcze gorzej niż komuna, na której się wzorujecie i na którą plujecie jednocześnie (co swoją drogą świadczy o niezłej schizofrenii). Widzę na zdjęciach, że tow. Krasulskiego nawet w końcu odnaleźliście? Pogratulować, karkołomne zadanie, z tego co ostatnio słyszałem;) Jeszcze tylko tow. Piotrowicz by się przydał do kompletu;))
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    12
    RobertKoliński(2018-10-16)
  • Możesz w ten sam sposób rozliczyć każdą, ale to każdą poprzednią władzę, tylko nie pieprz, że ty zrobiłbys inaczej... Żenada..
  • Ja nie jestem z pis to po pierwsze. A co do obietnic wyborczych to pis jak na razie od 89r pokazał że można się wywiązać. Jeszcze kadencja się nie skończyła ani PiS, ani prezydentowi, może będzie druga więc spokojnie. A co do lewicy, która powinna być socjalna, to pamiętam jeszcze za czasów studenckich jak SLD potraktowalo nas zabierając zniżki na PKP.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    Glosrozsadku1(2018-10-17)
Reklama