UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PiS, pis, pis. .. taaak. .. .mam już dość durnych i nic nie znaczących postów, typu: PO obiecało i nic nie zrobiło, to PiS buduje i tworzy, nikt wam nie uwierzy, itd. .. A teraz tak: przez ostatnie lata rządów PiS = kosmiczne podwyżki większości artykułów, brak wolności słowa, poszanowania wartości (patrz: robią co chcą), rozdawnictwo stołków i gigantycznej kasy, komunistyczny prokurator twarzą sejmowej komisji sprawiedliwości, brak dialogu ze środowiskami społecznymi, Maciarewicz show, karakale, drony i inne latające dywany, wycinki lasów, łamanie prawa, Misiewicze, strumienie pieniędzy dla Rydzyka, in vitro złe, wypracowane przez lata standardy okołoporodowe złe, sądy złe, demokracja zła, Unia Europejska zła. .. .taaaa. .. .można tu dużo mówić. To PO było niby złe. .. .? hahaha to wolę to "zło", żeby moje dzieci żyły w normalnym świecie, żeby mogły same o sobie decydować i same podejmować decyzje dotyczące swojego życia!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    44
    Noga(2018-09-20)
  • @Noga - Ja tam mówię co chcę i komu chcę, nie widzę braku wolności słowa.
  • Twoje dzieci oczywiście jak cię będzie na nie to spiepszą z Polski jak wygrają zdrajcy narodu z PO
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    11
    Freed(2018-09-20)
  • Czyli chcesz żeby niemce i francuzy decydowaly który ciapaty zgwalci albo zabije twoje dzieci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    9
    Z i e l a r z (2018-09-20)
  • Chociaż nie kradną jak PO!!!! Jak chcesz żeby dzieci normalnie żyły to wyjedź do niemiaszków. Tam jest kultura rozwojowa i ciapate napewno nuaczą Twoich dzieci ciekawych doświadczeń. Nastepnym razem pomyśl zanim coś napiszesz. A ceny rosną nie przez PiS. Gospodarka ruszyła i wszyscy chcą wiecej zarabiać wiec pracodawcy gdzieś muszą odbić wydatki związane z podwyżką płacy dla pracowników. PiS nie sprzedaje polskich zakładów jak POpaprańcy. Też dużo można wymieniać na PO. Wszyscy KODomici krzyczą KONSTYTUCJA a nikt nie powie w którym miejscu jest łamana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    Pis ok(2018-09-20)
  • @Pis ok - Za to oddają wielkiemu toruńskiemu mistrzowi za elektorat, a my za to płacimy. PO to był pikuś
  • Wiecie, co mnie zadziwia? PiS daje setki milionów dla naszych pejsatych wrogów, a wy jako argument podajecie jakieś grosze dla Rydzyka. Rydzyk nie dostał nawet 1% tego, co dostali pejsaci, ale o tym cisza. Nie wolno o tym mówić nawet opozycji? To jaką wy jesteście opozycją? Razi was 100 mln dla Rydzyka, a nie razi was 100 mln na sprzątanie cmentarza?
Reklama