UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Powiedzmy sobie to prosto w oczy. „Kompromis aborcyjny” to żaden kompromis, o ciałach kobiet zdecydowali panowie w garniturach z panami w sutannach. Koalicja Obywatelska szumnie zapowiada, że będzie stała po „stronie kobiet” jednak trzymając sztamę z kościołem. Prawo i Sprawiedliwość zapowiada, że zabroni aborcji ze względu na znaczne uszkodzenia płodu, zmuszając kobiety do rodzenia. Jedni i drudzy odmawiają nam wyboru. Jedynie lewica chce normalnych, europejskich standardów, którymi się cieszą Niemki, Francuzki, Norweżki, Irlandki, Włoszki czy Hiszpanki. Głosuj mądrze tej jesieni! Nic o nas bez nas! Hashtagi: #PiSPOjednoZlo,#ToNieKompromisToKompromitacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    27
    RobertKoliński(2019-09-18)
  • @RobertKoliński - Od kiedy poczęte dziecko jest ciałem kobiety. Posiada przecież inne DNA. Brak wiedzy?. ..
  • @RobertKoliński - kłam dalej koryciarzu
  • To eugenika rodem z III Rzeszy to teraz standardy europejskie? Wiem, że Niemcy mają w tym doświadczenie już od lat 30, ale nie wiedziałem, że i w Polsce ma to być robi się niebezpiecznie.
  • Towarzyszu ale Cię tu wszyscy szanują he he mają Cię za gamonia który tylko kopiuje teksty aby być zauważonym
Reklama