UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Innych problemow nie maja Polacy oprocz. Zakazu przerywania ciazy do 12 tyg.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    5
    223532(2019-09-18)
  • RobertKoliński @223532 - Owszem, mają i to bardzo konkretne - pisał o nich np. Portel nie dalej, niż w zeszłym tygodniu, cyt. : "Nastolatka odpowie za zabicie synka. Prokuratura Okręgowa w Elblągu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 18-letniej Klaudii B. , która półtora roku temu do nowomiejskiego szpitala przyniosła w reklamówce martwego noworodka. Młodej kobiecie postawiono zarzut zabójstwa. Może jej grozić nawet dożywocie. " - i właśnie takie barbarzyńskie prawo, zmuszające ludzi do podejmowania dramatycznych decyzji, które przygotowała nam kościelno-dinozaurza, post-styropianowa konserwa, zmienimy. Hashtagi: #PiSPOjednoZlo,#ToNieKompromisToKompromitacja
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    18
    RobertKoliński(2019-09-18)
  • @RobertKoliński - Socjalizm zawsze powoduję wyskrobanie mózgu, będzie postępowo nowocześnie ekologicznie, rozumiem że w ramach demokracji zaczniecie towarzysze od siebie żeby dać robotnikom przykład
  • @RobertKoliński - Oto nowi kolesie do układu 89 ! Lewica, oto co czeka obywatela w ich wolnym kraju: widmo socjalizmu, stryczek nałożony ręką nowoczesnych komunistów, jest wolnośc w ich kraju dla koryciarzy, lichwiarzy, układowczyków ! Jest wolność dla zboczeńców, łamistrajków i prowodierów, Lewica i ich Policja do upadłego będzie bronić wolności zagranicznej agentury, prawa do wyzysku i złodziejstwa ! ich literatura sadyzm, zwyrodnienie, morderstwo, od małego trzeba wychowywać przyszłych prowokatorów będą potrzebni w Bruxely będą potrzebni w Warszawie, Socjalizm jako pierwszy na świecie zawarł sojusz z morderstwem, gwałtem, zwyrodnieniem i zdziczeniem, ich dziełem masowe groby tych którzy nie potrafili się dostosować do postępu, ich dziełem robotniczo-chłopska armia czerwona, ich dziełem gestapo, i zbrodnie w afryce i azji, ale prawda ich zwycięży a krew nasza na syny wasze !
  • RobertKoliński @007 - Znowu pomyliłeś tabletki albo wziąłeś podwójną dawkę - matka wie, że ćpiesz? Hashtagi: #psychoprawica
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    16
    RobertKoliński(2019-09-18)
  • @RobertKoliński - kłam dalej układowczyku, wiem że byś chciał do koryta morde czerwoną wsadzić i żreć aż ci się będzie ulewało, idz wyskrob sobie i swoim moskiewskim kolesiom mózg, szkoda że nie byłeś wczoraj na 17 września postsowiecki szpiclu
Reklama