UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patologia łykacie wszystko jak pelikany ten małolat pokrzywdzony to tez ma swoje za uszami mały przestępca złodziejaszek notowany i znany Policji i w dodatku ma kuratora i co za dobre sprawowanie go dostał. Telewizja zrobiła wam wodę z mózgów nie wiecie to nie piszcie znam sprawę od podszewki i nie chce tutaj nikogo bronić i też nie popieram przemocy, ale tez wiem ze źródła, że ten 11-latek nie jest świętoszkiem. wszedł do samochód tego gościa zabrał telefon i co to jest ok facet się wkurzył i dostał w gębę małolat nie popieram przemocy i kopania, ale faceta po prostu poniosło i tyle rozdmuchali sprawę dorobili ideologię trochę konfabulacji i jest afera koperkowa. Małolat to tez potencjalny przestępca tak się zaczyna od drobnych kradzieży, a kończy na mordowaniu ludzi. Telewizja jest stronnicza i nie pisze całej prawdy, a wy nie znając faktów wylewacie pomyje na człowieka. wina leży po obu stronach łatwo kogoś zbesztać, ale jak się to robi to trzeba mieć niezbite na to dowody, a nie łykać wszystko co mówią w telewizji. Telewizja to spreparowana rzeczywistość i nigdy nie mówiła całej prawdy, a wyciąganie pochopnych wniosków jest wielce krzywdzące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    ARESIAK1(2016-12-09)
  • Brawo!Ja też nie jestem za kolesiem który bije 11latka,ale trzeba spojrzeć i z jednej i z drugiej strony.... najłatwiej osadzie,zniszczyć odrazu zgnebic. Na Piotrze U już zapadł wyrok,ale nie róbmy z młodego niewiniatka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Postronnna(2016-12-10)
Reklama