UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy kierowcy pamiętajcie bo na kursach was tego nie nauczą bo uczą pod egzamin a nie jak się zachować na drodze/ulicy, nie masz prawa wjechać na skrzyżowanie nawet na zielonym dopuki nie upewnisz się że to jest bezpieczne, proszę wziąć po uwagę doświadczenie jednego i drugiego kat prawa jazdy doświadczenie oraz badania lekarskie i psychotechniczne o których kierowcy amatorzy nie mają pojęcia a zawodowi mają okresowe badania co do przydatności do wykonywania zawodu. Dlatego dzielę takich ludzi na KIEROWCÓW i jechaczy i właśnie większość wypadków spowodowana jest przez jechaczy. Cz komuś się to podoba czy nie mam to w dupie 40 lat za fajerą i 4 mln kilometrów. Niech taki jechacz zrobi tyle do przodu co ja na wstecznym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    jedentaki(2016-06-16)
  • @jedentaki - Do jedentaki - Życzę tobie chwalipięto aby nie zgubiła cię rutyna i nie będziesz odszczekiwał tych słów. Życzę abyś wciąż mógł się szczycić bezszkodową jazdą. Ale może tak trochę pokory i zwykłego rozsądku zanim coś napiszesz.
  • właśnie pokora i rozsądek doprowadziły mnie do tego i więcej nie będę komentować bo po po prostu idiotów trzeba unikać a nie z nimi dyskutować. Pozdrawiam i obyś nie spotkał mnie na trasie bo jeśli wywinież ja nie odpuszczę
Reklama