UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Apropos wojny. Kilka krajów Europy wysłało symbolicznie swoje wojska w okolice granic Unia - Rosja. M. in Hiszpania, Dania, Anglia. Ruskie żądają wycofania wojsk NATO z krajów Europy wschodniej. Patrząc na to co się aktualnie dzieje na świecie obawiam się że ruskie już niebawem zorganizują coś na kształt prowokacji gliwickiej i dorowadzą do wojny. Co wy myślicie na trn temat ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  9
  3 światowa(2022-01-22)
 • @3 światowa - Jak sięgnąć okiem do historii oni zawsze byli krajem zaborczym, ekspansyjnym. A teraz, z putinem na czele nie mogą sobie darować rozpadu cccp. Nie mogą się z tym pogodzić i stąd to wszystko. Gruzja, Donbas, Krym. Stąd te wszystkie problemy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  6
  NostradaM(2022-01-22)
 • @3 światowa - wojna teraz się nikomu nie opłaci - ty masz radochę, że naiwnych straszysz oszołomie. szczepionki już za mało?
 • @wojna teraz się nikomu nie opłaci - Trochę szacunku do adwersarza anonimowy ciulu. Nie mam radochę i nie straszę naiwnych. Po prostu pytam co ludzie myślą, jakie plany mają bo sam się obawiam tego o czym piszą angielskie i amerykańskie portale które widzą i wiedzą więcej niż taki jak ty elbląski prostak. Pamiętam pewnego weterana który w latach 90tych czasem w parku planty opowiadał o wojnie. Nie chciałbym tego doświadczyć na własnej skórze
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  3 światowa(2022-01-22)
 • @3 światowa - F. Y.
 • @ do niepodpisanego oszołoma. Akurat dziś masz artykuł na WP jak nie umiesz czytać w innym języku ani użyć translatora
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  Takie buty(2022-01-22)
 • @NostradaM - A znasz jakiś kraj, który nie był zaborczy i ekspansywny? Może to Anglia, Holandia, Hiszpania, Francja a może USA? Ale okazało się, że wszystkie te państwa z ekspansji musiały się wycofać. W dzisiejszych czasach, zająć jakiś kraj można. Ale jeżeli mieszkańcy tego kraju (a nawet mała ich część), nie chce obcych, to problemem jest jak wycofać się z honorem. Ruscy zajęli Krym, bo tam sami ruscy i żyli z ruskiej marynarki i turystów. Już zajęcie regionu donieckiego, im nie idzie bo tam nie mieszkają sami Rosjanie. A teraz rozstrzyga się, czy ustalenia z czasów kryzysu kubańskiego są aktualne. Czy można instalować wyrzutnie pocisków jądrowych blisko centrum przeciwnego mocarstwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  entuzjasta(2022-01-22)
Reklama