UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Powiadomienia na przegldark

Powiadomienia to mae okienka, ktre pojawiaj si w prawym dolnym rogu przegldarki (zobacz ilustracj poniej), wtedy gdy jest ona aktywna. Po klikniciu w powiadomienie jestemy przekierowani do artykuu w naszej gazecie. Przy wysyaniu powiadomie kierujemy si trzema zasadami:

  1. Wysyamy powiadomienia tylko o najwaniejszych wydarzeniach w naszym regionie
  2. Nie uywamy powiadomie do reklamy
  3. W kadej chwili mona powiadomienia odwoa

Aby uruchomi powiadamianie prosz klin na przycisk poniej i potem jeszcze potwierdzi w okienku, ktre pojawi si na grze przegdarki.
UWAGA! System powiadomie nie dziaa w przegldarce Internet Explorer i starszych wersjach innych przegldarek.