UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ustawienia newslettera

Bądź na bieżąco!

Newsletter pozwala na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji o nowych artykułach, które zostały opublikowane w naszej gazecie. Proszę określić ustawienia newslettera i kliknąć na "Zapisz".
UWAGA!!! Ze względu na to, że newsletter jest w formacie HTML może trafić do folderu spam. Prosimy o sprawdzenie tego folderu i oznaczenie naszej poczty jako pożądanej. Warto też dopisać domenę portel.pl do tzw. białej listy. Zapewni to regularną dostawę informacji o najnowszych wydarzeniach w naszym mieście.
Newsletter będzie wysyłany na adres:
i dodatkowo o
artykułu/ów