UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zapach lata (okolice Elbląga)
 • Bardzo ładne zdjęcie, ale Panie Adminie stworzył Pan regulamin którego nikt tu nie przestrzega, kwiatki, zwierzątka, gdzie tu widać Elbląg lub jego okolice? Owszem każdy może napisać gdzie te kwiatki albo rzepak się znajduje, ale skąd wiadomo? Powinien być Pan bardziej stanowczy albo zmienić regulamin
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  2
  (2019-06-21)Desire
 • Do przedmówcy - przyroda naszego obecnego i byłego województwa także jest piękna. Często jest też unikalna w skali kraju, ot choćby ptaki gniazdujące na jeziorze Druzno, czy na mierzei. Więc jest co pokazać. Samo miasto jest już obfotografowane ze wszystkich stron, co oczywiście nie znaczy, że nowe zdjęcia są niepotrzebne. Regulamin w moim rozumieniu odnosi się do udomowionych zwierząt i roślin.
 • @NI! - Do przedmówcy - a koń i biedronka są udomowione?
 • @NI! - a gąski też są udomowione?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3
  1
  KrasulskySpirytLTD.(2019-06-22)
 • @NI! - A maki są udomowione?
 • Miałem na myśli domowe zwierzęta uczestników, czyli psy, koty, ptaki w klatkach itepe. Widać, jak nie napisze się czarno na białym, to zrozumienie w narodzie jest znikome. ..
 • @NI! - a jak to nie będzie pies uczestnika konkursu a pies jego kolegi, albo wypuszczę kanarka z klatki do ogrodu to zdjęcie będzie regulaminowe? Widać, jak nie napisze się czarno na białym, to zrozumienie w narodzie jest znikome. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2
  1
  KrasulskySpirytLTD.(2019-06-23)
 • @NI! - A truskawki na talerzyku zerwane na elbląskiej działce są regulaminowe czy bardziej regulaminowe są te, które sprowadzono do Elbląga z Hiszpanii a ich zdjęcie zrobiono na talerzyku w jednej z kawiarni na elbląskiej starówce z widokiem na Piekarczyka? Desire ma rację a ty NI! kombinujesz jak ominąć regulamin (pies autora, kanarek w klatce a gęsi to już nie), jajcarz z ciebie.
 • admin Pisząc w regulaminie o kwiatkach miałem na myśli te domowe. Taką interpretację regulaminu proszę przyjąć za obowiązującą.
 • @admin - W takim razie dozwolone jest wstawianie kwiatków z różnych regionów Polski, bo nikt nie jest w stanie stwierdzić że one nie są z naszego regionu. Nawet sam Pan Admin.
 • Nie martw się Sokratesie, nie mam ani psa, ani kanarka, a zdjęć swojego kota nie wstawiam, bo regulamin rozumiem i go przestrzegam. Zbyt prosty chłopak ze mnie na kombinowanie:)
 • admin No cóż, to samo dotyczy drzew, wzgórz, strumieni, jezior itd. Na szczęście uczestnicy konkursu wstawiają tu zdjęcia wyłącznie z naszego regionu i nie w głowie im żadne oszustwa.
Reklama