UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
"Spełnij swoje marzenia" (Frombork)
 • Matryca brudna, czyszczenie 50 zł kosztuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  5
  2
  grafik komputerowy(2020-05-04)
 • @grafik komputerowy - a to w czym i gdzie można matrycę wyczyścić za 50 zł ??? a co do komentarza to bardzo merytoryczny; )autor zdjęcia dowie się wszystkiego co myślisz o tym zdjęciu :)
 • Panie "Czarny'? Te sesje fotograficzne po 100 pln, to Pana, czy reklamuje Pan znajomego kolegę lub koleżankę?
 • @redrum - trochę nie miejsce na takie rozmowy; )ale to moje; )
 • @loqs - a nie widzisz tu sprzeczności z punktem 5 regulaminu?
 • @redrum - punkt 5 mówi iż: "Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla fotografów amatorów. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy, przedstawiciele i członkowie rodzin organizatorów oraz sponsorów, a także osoby zajmujące się fotografią zawodowo. Organizator zastrzega sobie prawo do zamieszczenia w każdej edycji jednego zdjęcia pozakonkursowego celem urozmaicenia konkursu. "W odpowiedzi na Twoje pytanie: Nie, nie widzę; )gdyż zawodowo nie zajmuję się fotografią, jest to moje hobby :)Kim jest zawodowy fotograf? PWN powiada iż jest to: ‘osoba, która zawodowo zajmuje się fotografią, czyli taka, która uczyniła z fotografii główne źródło swojego utrzymania’. Czyli nawet jak bym chciał to nie ja; )
 • @redrum - Z drugiej strony zapytam; )a Ty nigdy nie zrobiłeś nikomu zdjęć za pieniądze? Bo z tego co widzę część osób która, bierze w tym konkursie udział, a nawet dość często otrzymuje nagrody miesiąca zarobkuje wykonując fotografię; )ale zapewne jak by ich zapytać odpowiedzą w podobnym tonie; )nie jest to główne źródło zarobku więc nie uważają się za zawodowców; )
 • sesja z brudną matrycą w swej oryginalności ciekawą może być
 • @loqs - Nie, nigdy, nikomu nie robiłem fotek za pieniądze. A argument o nagrodach w konkursie, jest śmieszny. Ale jak tak to widzisz to spoko, Twoja sprawa.
 • @redrum - Problem z czytaniem ze zrozumieniem widzę; )mówię, że osoby które w tym konkursie zdobywały już niejednokrotnie nagrody za fotkę miesiąca zarabiają na fotografii dużo większe pieniądze niż ja; )i zastanawia mnie czy u nich pod zdjęciem znajdę Twoje wpisy w których zgłaszasz takie same zarzuty jak w stosunku do mnie; )
 • @loqs - To wiesz więcej ode mnie, Według mnie to jednak nieuczciwe; -(
 • @redrum - Teraz trzeba by było rozważyć co jest wyznacznikiem tego, że ktoś jest zawodowym fotografem, ja uważam iż właśnie jest to osoba która robi to zarobkowo i to jest jej główne źródło utrzymania, czemu tak myślę? bo to, że zrobię w domu ciasto czy tort bo umiem i je komuś sprzedam nie robi ze mnie przecież cukiernika zawodowego; )to, że jeżdżę samochodem i czasem kogoś podrzucę za kasę nie robi ze mnie przecież taksówkarza :)innym kryterium mógłby być poziom fotografii ale tu temat rzeka; )bo niejednokrotnie zdjęcia "amatorów"mają dużo wyższy poziom od zdjęć wykonanych przez zawodowo zajmujących się fotografią ludzi zwanymi "zawodowymi fotografami"; )
Reklama