UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-10-24)Fot. Michał SkroboszewskiBez fałszywej litości, bez barier i ograniczeń

Międzynarodowy Dzień Białej Laski to święto, które przypada 15 października. - W tym dniu ludzie niewidomi przypominają zdrowemu społeczeństwu, że istnieją i chcą żyć tak, jak wszyscy inni obywatele kraju i świata: bez ograniczeń, bez fałszywej litości. To święto jest okazją do tego, aby przypomnieć, że jesteśmy i mamy prawo do godnego życia oraz wszechstronnego wsparcia w naszych poczynaniach ze strony władz i zdrowego społeczeństwa – mówiła Janina Maksymowicz, prezes elbląskiego koła Polskiego Związku Niewidomych, podczas uroczystych obchodów tego dnia.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.

 Wyszukiwanie zdjęć