[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-04-16)Fot. Michał SkroboszewskiGdy plaster nie wystarczy, czyli jak leczyć rany przewlekłe

Wiek pacjenta ma znaczenie. Podobnie, jak dieta, stan odporności, urazy, przyjmowane leki. Te czynniki mają wpływ na proces gojenia się rany. Ważny jest także rozmiar uszkodzenia i dotychczasowe leczenie. Uczestnicy konferencji naukowo-szkoleniowej pt. „Postępowanie z raną przewlekłą” poszerzali swoją wiedzę na temat tego, jak ulżyć choremu w cierpieniu i jak przywrócić mu zdrowie. - Musimy ciągle się uczyć, by skutecznie pomagać - podkreślali medycy.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda