UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2020-10-26)Fot. Michał SkroboszewskiKolejny protest w Elblągu.

- Jestem tu i wzięłam synka, bo on jest świadectwem mojego wyboru i ja tego wyboru będę się trzymała. Ten wybór jest mój, ale nie chcę zabierać go innym kobietom. Cywilizacja życia, o której w tej chwili mówią tzw. obrońcy życia, kończy się w momencie urodzenia. Tak naprawdę ta troska o życie zamyka się na okresie płodowym. Wsparcie państwa dla rodzin z dziećmi i osobami dorosłymi niepełnosprawnymi jest praktycznie żadne.– mówi pani Dominika, która na poniedziałkowy protest przyszła z niepełnosprawnym synkiem. Uczestniczyło w nim około tysiąc osób
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda