UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2015-07-19)Fot. Anna KaniewskaKoncert jak gwiazdka z nieba

Kilkadziesiąt wieków temu wędrowni kupcy poruszali się bursztynowym szlakiem, aby zdobyć ten żółtopomarańczowy drogocenny kamień. Można powiedzieć, że muzycy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej podróżują po tym samych terenach, by zdobyć publiczność, odkrywając przed nią skarby muzyki polskiej. W sobotę zatrzymali się w Ornecie i zebrali owacje.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda