[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2020-05-01)Fot. Anna DembińskaLewica pamięta o 1 Maja

Członkowie i sympatycy lewicy spotkali się dzisiaj pod Pomnikiem Odrodzenia, by symbolicznie świętować 1 Maja. - Stan pandemii nie sprzyja zgromadzeniom, ale w tym wąskim gronie zdecydowaliśmy się spotkać i złożyć tę symboliczną wiązankę kwiatów, by zamanifestować naszą lewicowość. 1 Maja to święto ludzi pracy, dawniej robotników, dzisiaj wszystkich, którzy żyją z pracy swoich rąk, nie tylko na umowę o pracę, zlecenie czy dzieło, ale także tych, którzy prowadzą swoje firmy – mówił pod pomnikiem Janusz Nowak, szef elbląskiego SLD.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda