UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2020-09-17)Fot. Anna Dembińska"Mimo brutalnych represji zachowali polskość"

- Dziś, stojąc przed krzyżem katyńskim, próbujemy ubrać w słowa naszą wdzięczność i wyrazy szacunku wobec bohaterów tamtych czasów za ich heroiczną walkę – mówił pod Krzyżem Katyńskim radny Marek Burkhardt. Elblążanie w kościele pw. Wszystkich Świętych i na cmentarzu przy ul. Agrykola uczcili dziś (17 września) ofiary II wojny światowej. 81 lat temu, w czasie obrony przed niemiecką agresją, na Polskę napadł Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda