UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-02-21)Fot. Michał Skroboszewski Panie Karolu, do zobaczenia w Elblągu?

Brama Targowa w Elblągu została zbudowana w XIV wieku jako element miejskiego systemu fortyfikacji. Budowę jej dolnej części rozpoczęto w roku 1319, natomiast górną część nadbudowano do wysokości obecnej w latach 1420-1430. Wdrapujemy się na górę... Ile tu stopni?! - Nigdy nie liczę stopni - mówi Karol Wyszyński, przewodnik PTTK. - Nawet w swoim bloku, a mieszkam na czwartym piętrze (śmiech). Wolę liczyć wysokości. Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego opowiada o swojej pracy i poleca ciekawe miejsca do zobaczenia.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.

 Wyszukiwanie zdjęć