UWAGA!

----

(2026-06-25)Fot. Anna DembińskaPrezydent z wotum zaufania i absolutorium

Rada Miejska w Elblągu udzieliła w czwartek wotum zaufania a także absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok Michałowi Missanowi, prezydentowi Elbląga. Głosowanie poprzedziła ponaddwugodzinna dyskusja, w której opozycja czasami doceniała i częściej krytykowała, a koalicja wychwalała prezydenta.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda