UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2016-10-03)Fot. CzytelnikPrzepłynęli wpław ze Skowronek do Elbląga

Przeprawa pływacka na trasie Skowronki – bulwar Zygmunta Augusta jest chyba jedną z dłuższych tras pływackich w naszym regionie. W sobotę (1 października) ten prawie 26-kilometrowy odcinek przepłynęło czterech pływaków: Diana Boczkowska, Krzysztof Gajewski, Piotr Biankowski i Bogusław Ogrodnik, chcąc tym samym pokazać, jak łatwą i ważną dla naszego regionu stanie się żegluga po przekopaniu Mierzei Wiślanej.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda