UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2019-06-07)Fot. Michał SkroboszewskiRazem będziemy przenosić góry!

- Po pierwsze dziękuję, a po drugie rozkaz zostanie wykonany i 31 grudnia tego roku zamelduję o sformowaniu pułku - zapewniał dziś (7 czerwca) dowódcę 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej płk Piotr Pankowski, któremu powierzono obowiązki dowódcy 16. Pułku Logistycznego z lokalizacją przy ul. Łęczyckiej w Elblągu. - Honos habet onus - zaszczyt pociąga za sobą obowiązki. I to przede mną, ale z moimi ludźmi zrobimy taki zespół, że będziemy przenosić góry - z zapałem dodał płk Pankowski.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda