UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2018-10-25)Fot. Michał SkroboszewskiStudenci na progu XXII wieku

Jak komputery się uczą? Jak rozwija się sztuczna inteligencja czy inteligencja geoprzestrzenna? O tym m.in. mogli się dowiedzieć studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych podczas pierwszego dnia konferencji, organizowanej na PWSZ przez elbląskie koło Międzynarodowego Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników. To światowa organizacja, zrzeszająca 400 tysięcy członków na całym świecie, w Polsce należy do niej ponad 1000 osób.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda