UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

(2006-09-27)Fot. Michał SkroboszewskiZasłużyli na wieczną pamięć

W poniedziałek (21.09) na terenie przyklasztornym w Kadynach odbyła się uroczystość odsłonięcia obelisku poświęconego osiemdziesięciu ofiarom zbrodni katyńskiej. - Dzisiejszy dzień to dla mnie ogromne przeżycie i wzruszenie. Cieszę się, że dożyłam tej chwili - mówi córka zamordowanego w piwnicach budynku NKWD w Kalininie polskiego policjanta Wojciecha Malinowskiego.
Przeczytaj więcej w artykule związanym z tym fotoreportażem.
Reklama

 Wyszukiwanie zdjęć 

To się ogląda