UWAGA!

Zamknij Zamknij
Zatorze i kumiela. Nasze wspaniałe miasto tak bardzo dba o zieleń ????
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Tak ze 30 lat temu mieszkańcy Zatorza brali kosy grabie i wiesz co robili ZATORZANKO? Po wszystkim kupowali krzynkę czegoś mokrego i robili piknik. Dziś czekacie na darmowe piwo, festyn z muzyczką Polo, bo kochacie pracę, czyli lubicie patrzeć jak inni pracują, a jeżeli nawet kochacie taką formę pracy, to jesteście tak leniwi by zadzwonić do zarządu spółdzielni -to jest ich działka. Te ławeczki zrobione zostały też przez mieszkańców, tylko że teraz większość z nich sama potrzebuje wsparcia, ławeczki też.
 • @aprrr - Chyba Ci się coś pomyliło, akurat ten teren należy do miasta, nie do spółdzielni, a telefony były wykonywane nie raz. .Widocznie ty żyjesz powietrzem, bo ja chodzę do pracy i znając życie, pracuje ciężej jak Ty, więc nie wyjeżdżaj mi z lenistwem. Nie po to ludzie płacą podatki, których też część trafia do urzędów miast, by mieszkać w zielsku na 2 m w górę, a ktoś kto powinien o to zadbać wynagrodzenie dostaje, więc wybacz DROGI APRRR, ale Twój komentarz jest żałosny. A propos ławeczek, to też ci się coś pomyliło. Jestem Ciekaw czy tak Ci się nudzi, zw charytatywnie kosisz całą swoją dzielnice??
 • Właścicielem terenu jest firma. Można to sprawdzić na stronie portalmapowy. elblag. eu. Nie wszystkie tereny są własnością miasta.
 • No bardzo dobra odpowuedz, to prawda płacimy po to podatki aby miasto (UM)zadbał o to miasto a nie wiecznie stękają, ze nie ma kasy na nic, jakoś na ich podniebne pensje wystarcza a na resztę już nie. Czekam już niecierpliwie aby zagłosować przeciwko nim.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0
  0
  Jestem za a nawet przeciw .(2021-07-06)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama