UWAGA!

Zamknij Zamknij
Umówiłem się z nią /rybką/ na dziewiątą. Kotek śpiący przed sklepem rybnym w Pasłęku /godz. 8.30/
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czy schrosniko zareagowało i zabrało bezpańskie zwierzę? Szczególnie, że kreci sie w okolicach sklepu z żywnością.
  • @Ryżowa szczotka - Oczywiście, że schronisko zareagowało. Całe schronisko zbiera się codziennie o 8.30 przed sklepem i reaguje. Ciekawe po czym poznałaś, że kot jest bezpański? Może się mylę, ale kot ma chyba obroże, a to, że kręci się w okolicy sklepu z żywnością to wielka zaleta, bo czym bardziej będzie się tam kręcił, tym mnij będą kręciły się tam szczury.
  • @rozsądny - Jak nie ma właściciela znaczy, że bezpański. Kot pownien siedzieć w domu, bo to w Polsce gatunek iwnazyjny. Przypominam, że rocznie luzem puszczone koty wybiają kilka tysięcy zwierząt w Polsce - w tym chronionych. Skąd więc ta głupia toelrancja do takich obrazków. Ten kot bedzie czekal aż ktoś go nakarmi a nie polowal na szczury.
  • @Ryżowa szczotka - Nie masz pojęcia o czym piszesz. Dobry łowny jeden kot upoluje kilka tysięcy zwierząt rocznie, a nie wszystkie koty w Polsce, a że trafi się jakaś jaszczurka czy chroniony ptak to i tak człowiekowi nie dorówna w zabijaniu.
  • @Ryżowa szczotka - A poza tym nie ma czegoś takiego jak bezpański kot tylko kot wolnożyjący!!!!wiec zamiast wstawiać takie komentarze doucz się!!!! Koty wolnożyjące należą do miasta i gdyby tak wszystkie koty wywozić do schroniska to miejsca by zabrakło!!!!!
  • @Ryżowa szczotka - Ludzie to też gatunek inwazyjny!!!!
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama