UWAGA!

Zamknij Zamknij
Po elblasku2. A to gdzie?
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Ku*#a! Dobre Volvo kombi na śmietnik wyrzucili!?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  0
  Yogibubu(2022-12-12)
 • Kamienica Marszałka. Za płotem elita, a przed płotem przykład rządów Wróblewskiego.
 • "przed płotem przykład rządów Wróblewskiego. " No właśnie ! Wróblewski powinien przyjść i wyciągnąć te kartony z pojemnika na śmieci zmieszane, poskładać i wrzucić do niebieskiego z makulaturą... Generalnie mógłby, jako prezydent posegregować te śmieci... ale nie. Władza się nie zniży...
 • co ma wróbel do śmietników dzbanie
 • W centrum miasta z tyłu ul. Kosynierów, w nd. rano wstaję - spodziewam się gości - a tam za oknem widok podobny. No nic myślę, rękawiczki łopata posprzątane. Za kilka dni (tygodni) widok podobny - posprzątałem, za jakiś czas to samo - tym razem dzwonię na SM, już przez tel. w normalnej rozmowie próbowali mnie przekonać, że nie będą podejmować interwencji - nalegałem, przyjechali, porobili zdj. spisali notatkę, przy nich posprzątałem, powiedzieli, że podejmą interwencję. Na drugi dzień idę do zarządcy w innej sprawie, ale napomknąłem o tym problemie i że dzwoniłem na SM. na co zarządca: " ja wiem, bo dostałam informację od SM, że mamy uprzątnąć teren bo w innym wypadku będzie mandat". Wychodzi na to, że SM podjęło interwencję polegającą na straszeniu zgłaszającego (a nie śmieciarza) gdzie przecież na ich oczach to sprzątałem - a może nie dokładnie posprzątałem.
 • @okoniowaty - Gdzie to dokładnie? Pomiędzy kosynierów a 12 lutego?
 • Co ma Wróbel i radni do smietnikow? Sporo. Można nakladac kary na takich właścicieli wspólnot. Natomiast Pan radny, który mieszka bardzo blisko miejsca głowę w druga stronę obraca jak tam przejeżdża.
 • @J.B - pomiędzy Kosynierów a boiskiem sp.23.
 • a za co na właścicieli wspólnot?? skoro śmieci znoszą (mówię o moim przypadku) okoliczni mieszkańcy ZBK bo do ich śmietników mają 20 m dalej. To zostawiają u nas przy wiacie, a później ten sam osobnik wychodzi z psem i jego pies rozszarpuje te worki, i albo udaje, że nie widzi, albo woła "azor, zostaw". Może warto zadbać o porządek w mieście i karać tych co śmiecą a nie jak popadnie według humoru.
 • Jaka to władza? Wróblewski i ta reszta to Dyzmy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  2
  antysystemowy(2022-12-25)
 • Medium Ludzie czasem wyrzucają byle jak, ale zazwyczaj to wiatr robi swoje porządki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Medium(2023-01-08)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama