UWAGA!

Zamknij Zamknij
We własnym domu. Centrum miasta. Dwa dni po wywózce śmieci "gabarytowych".
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jacy mieszkańcy takie otoczenie !!!! Dzielnica nieciekawa to i widoki marne !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  0
  Bambusowy emblong !!!!(2021-04-08)
 • @Bambusowy emblong !!!! - Jacy mieszkańcy takie otoczenie? Co ty bredzisz? Sam osobiście znam człowieka, który ma piekarnie, kupę forsy i jest ogólnie uważany za człowieka majętnego a swoje śmieci rozwozi po śmietnikach całego miasta. Zastanów się co piszesz.
 • Dlatego jest bogaty. .. .
 • Bogaty fizycznie i ubogi umysłowo
 • Wywożenie śmieci dokądkolwiek to narodowa tradycja. To duchowe serce tego narodu. Do śmietników łażą tylko śmieciarze. Awangarda narodowa wyrzuca śmieci do lasu, rowów, rzek. .. bo są we własnym domu i NIKT im nie będzie mówił, co mają robić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  GłębokaMyśl(2021-04-19)
 • @GłębokaMyśl - Od roku mieszkam w Elblągu i tak syfiastego miasta wczesniej nie znałam. Tutaj każdy może rzucać smiecmi gdzie chce, nikt nie reaguje. Szok! Ludzie ignorują to. Wokół nich smierdzi, walają się stosy zgnilizny. Nie ma segregacji odpadów. Wszystko robione jest na lipe. Jeszcze większego szoku doznałam gdy zobaczyłam jak ludzie stąd mają maniere wysypywania śmieci z reklamowek foliowych prosto do śmietnika. Potem zabierają reklamowki na ponowne użycie. .. zapewne tak samo smierdzi im w domu jak koło tych wszystkich kontenerów. Miasto też nie bardzo dba o kosze na śmieci. Wszystkie zalepione, śmierdzące a przecież mogliby brać co jakiś czas na mycie. Ogólnie Elbląg to śmierdzące kupą miasto. Ludzie tutaj zaściankowi. .. co niektórzy piją piwo pod śmietnikami i wcale im to nie przeszkadza. Ale cóż. .. jak chcą tak mieć to tak mają. Niech dalej tu smierdzi. Hashtagi: #Me
 • Jakie miasta, z wcześniej odwiedzonych, zna pani tak dobrze jak Elbląg ? Ponowne użycie worka na śmieci to akurat może być przejaw "małej troski"o środowisko. GM nie widzi problemu w powtórnym użyciu foliowego worka po śmieciach papierowych albo metalach i plastikach. Zwłaszcza, że te ostatnie niektórzy myją przed wyrzuceniem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GłębokaMyśl(2021-04-24)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama