UWAGA!

Zamknij Zamknij
Tajemnicze wejście pod Placem Słowiańskim. W związku z remontem tego rejonu pewnie w najbliższych dniach nowy asfalt pokryje tę historię. (Zdjęcie miesiąca)
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Interesujące.Od dawna mówi się , że pod Elblągiem była sieć tuneli.Ponoć wszystkie budynki administracji w mieście były połączone siecią korytarzy podziemnych. Porto55 nie zostało wybodowane bo...prawdopodobnie inwestor,napotkał na podziemne korytarze. Moze jakiś obiektywny dziennikarz w Elblągu zgłębi temat? forum.gazeta.pl Och,jak bardzo przydałyby się tu niemieckie mapy z lat 1930-45do penetracji terenu podziemi Elbląga i okolic: mazury.info.pl jako ciekawostkę zapodam fakt,że do dziś dnia zachował się pohitlerowski bunkier, na osiedlu Zatorze w Elblągu. "Z lotu ptaka" jest w kształcie sfastyki porośnięty trawą,obecnie wejście do nie go są zasypane.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  felek Ciekawski(2012-07-22)
 • @felek Ciekawski - zarówno pod Elblągiem, jak i pod Warszawą, Krakowem i resztą starych miast jest sieć zasypanych tuneli. starówki sa zasypane błotem do pierwszego piętra (późniejsi mieszkańcy zrobili parter w miejscu II piętra. dlatego są tzw 'sutenery'mieszkania w piwnicach z pełnowymiarowymi oknami i pomieszczenia pod nimi. NIKT tego nie bada bo archeo się boją prawdy. prawdy o kataklizmie który zmiótł wcześniejszych mieszkańców a nam dał puste miasta do osiedlenia. polecam tematy Stolen History, słowiańskie miasta gwiazdy, etc. prawda jest ukryta na widoku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Bernard(2021-10-26)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama