UWAGA!

Zamknij Zamknij
Natura ulicy. Nasze życie ma wpływ na naturę ulicy, a natura ulicy ma wpływ na nasze życie. Dla jednych negatywne, innych pozytywne. Ważne, że kontrowersyjne.
ŁukaszJasiński
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ooo. .. wczoraj rano też widziałam ten kosz, na tym żywopłocie przed marketem Nad Jarem, niestety nie miałam aparatu :(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  felider(2013-07-07)
 • Dla mnie jednak negatywne. Ten, co to ten kosz tu postawil (moze raczej rzucil nim) moglby chociaz postarac sie o dobra strone wizualna swojego "dziela". Krzywe to jakies, kolorystycznie niedopasowane i w ogole, ma sie wrazene, ze zrobione na "chypcika". Ja nie wiem, co dzisiejsi "artysci" maja w glowach. .. ; )
 • Tak, zdjęcie zrobione jest na "chypcika" z okna naszego mieszkania, bo. .taki naturalny a niewykreowany widok mieliśmy o poranku 6.07.2013r. w pobliżu dużego sklepu przy którym mieszkamy. To efekt czyjejś głupoty i wandalizmu, który należy pokazać i napiętnować. Przedstawione ujęcie ma charakter reportażowy, widok nas zaniepokoił, wręcz zirytował dlatego tak udokumentowane wydarzenie postanowiliśmy zamieścić w "FotoreportEl" jako głos alarmujący i napiętnujący takie zachowanie.
 • Almerka to może zorganizujesz jakieś zajęcia dla wandali pt. "Jak rzucać koszem równolegle względem żywopłotu", albo coś w tym rodzaju. Masz do prawdy bujną wyobraźnie. Jeśli dla Ciebie tak nie wygląda codzienność natury ulicy to chyba masz swój świat inny od naszego. Takie rzeczy dzieją się praktycznie w każdym większym mieście przy marketach, a ludzie którzy to robią nie kierują się tym, że cykną sobie potem zdjęcie na neta tylko mają to gdzieś i idą dalej, a tak poza tym może na zdjęciu tego dobrze nie widać, ale ten żywopłot jest bardzo wysoki więc nie wiem komu by się chciało tak się męczyć dla głupiego zwykłego zdjęcia. Następnym razem pięć razy pomyśl, raz napisz, a nie odwrotnie; )
 • No to On29 gratuluje Ci zrozumialego czytania mojego tekstu, w ktorym to wylacznie szydzilam wlasnie z takiego zachowania. Nawet symbol puszczonego oczka, czyli " z przymrozeniem oka" na koncu tego tekstu Cie nie przekonal? Ale dobrze, niech takie "dobre duszki", jak Ty czuwaja nad ludzka glupota. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  almerka(2013-07-09)
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama