UWAGA!

Zamknij Zamknij
Czyż nie jestem ładny?. Okolice Elblaga
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • W Elblagu jeden taki biega w nocy w okolicy np. ul. Slepej. Nawet w Olsztynie spotkalem jednego jakis tydzien temu ul. Zeromskiego. Niby fajne lisy ale jak ukryzie to kaplica
 • lisy to wspaniałe i cwane zwierzaki. JEST JEDNO ALE wyniszczyły prawie całkowicie młode zające i kuropatwy, czyli nadmiar tych pięknych zwierząt jest szkodliwy do tego wszystkiego dochodzą jeszcze wilki, które tez bez mięsa nie mogą żyć. podawane leki przeciw wściekliźnie spowodowały silny rozwój lisów. a myśliwi ich unikają.
 • Jest śliczny.
 • lisy w Elblągu to efekt dokarmiania bezdomnych kotów i wystawiania dla nich karmy w ogródkach, wokół bloków i parkach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  3
  obserwator77(2019-07-16)
 • @ka78 - Ładne owszem, ale jaki z nich pożytek to niewiem. Wg mnie to szkodniki jakich mało, i należałoby je ostro przetrzebić. Jeszcze 20-20kilka lat temu mnóstwo było kuropatw, bażantów, przepiórek czy też zajęcy, dziś spotkać któregoś z tych ptaków graniczy z cudem. O zającach nie wspomnę. Kiedyś, zimą było mnóstwo ich śladów na śniegu. A dziś? Dziś możesz spotkać tylko tropy właśnie jego ew. sarny. Taki to właśnie z nich pożytek. A kiedy mają młode, potrafią zapolować na kury, kaczki nawet na podwórku, niestety!!!
 • Ilość lisów, wilków, ptaków, saren, itd. reguluje przyroda sama i człowiekowi nic do tego! Chyba, że jedynie może pomóc jakiemuś gatunkowi przetrwać.
 • Lisek Chytrusek.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama