UWAGA!

Zamknij Zamknij
EkoPatrol. Straż Miejska - Eko Patrol - samochód, mimo wolnych miejsc zaparkowany na trawniku - nie było tzw. czynności służbowych (sobota) (Zdjęcie miesiąca)
JohnyBraVVo
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • prawo pozwala im parkować wszędzie i nie muszą być uprzywilejowani, a czynności służbowe teoretycznie wykonują cały czas gdy są poza parkingiem UM.
 • @okoniowaty - okoniowaty. wcsobite straż miejska nie pracuje, a tam było sporo wolnych miejsc
 • Samochody straży miejskiej, podobnie jak inne pojazdy uprzywilejowane, maja świetlne sygnał - są to niebieskie światła. Kodeks drogowy zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym, na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, a także znaków i sygnałów drogowych, w tym do sygnalizacji świetlnej. Jeśli radiowóz straży nie ma włączonych sygnałów świetlnych, nie może korzystać z żadnych przywilejów, również tych związanych z parkowaniem.
 • Okoniowaty, jesteś straż miejska? Nie ma was na starówce jak parkuja samochody na zakazie. Jeżdżą jak im się podoba po starym mieście. Samochody stoją godzinami na zakazie wjazdu czy parkowania. Pytam więc gdzie straż miejska. Wczoraj jakiś wariat o mało w dziecko nie wiechal na zakazie wjazdu. Spacerując po starówce nie jesteśmy bezpieczni.
 • Fakt auto stało tak zaparkowane pomimo wolnych miejsc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  Waldimir(2023-07-10)
 • @okoniowaty - prawo i sprawiedliwość pozwala im parkować wszędzie i nie muszą być uprzywilejowani... tak jak pan Michał Dworczyk, gdy limuzyna z panem Dworczykiem jechała na sygnale by zdążył na miesięcznicę smoleńską... ?
 • i ci idiocinmog parkować na trawniku?
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama