UWAGA!

Zamknij Zamknij
W tramwaju. Czesto spotykany obrazek (Zdjęcie miesiąca)
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kiedyś wracając z pracy, z przeogromną ulgą dopadłam miejsca siedzącego w tramwaju (jeździłam z pętli na pętlę) Przystanek dalej wsiadła starsza pani i natychmiast na mnie naskoczyła, że jej nie ustępuję miejsca! Nie wstałam! Byłam od 10 godzin na nogach, po pracy, a jeszcze przed zakupami i odebraniem córki z przedszkola. Nogi miałam tak obolałe, że było mi wszystko jedno co kto o mnie powie. Wstała kobieta przede mną i wiecie co zrobiła ta stara ????? Postawiła na siedzeniu siatkę z zakupami, a potem na następnym przystanku wysiadła!!!! W tramwaju zapadła cisza, cisza zniesmaczenia. Tak łatwo oceniać, młodszy to nie ma prawa być zmęczony, źle się czuć i chcieć usiąźć. ..
  • Ale te dzieci siedza w lawkach tyle godzin... Ja tez jak jezdzilam tramwahem do prscy tez praca stojaca to chcialam sobie posiedizec ale starszej osobie zawsze ustapie miejsca.
  • Bo na rynku i w kolejce to oni jak rakiety latają,a w komunikacji miejskiej to później ostro udaja, w oknie to i cały dzień mogą stac i kablowac, oczywiście 5%jest naprawdę chora itd ale reszta udaje, rozumiem cię miałem podobnie
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama