UWAGA!

Zamknij Zamknij
Obłęd. Lawina ruszyła. To istny obłęd. Za sprawą zmienionych przepisów prawnych dotyczących wycinki drzew, pod piły poszły piękne, zdrowe i dorodne drzewa. Na zdjęciu teren SM "Sielanka" przy ulicy Żeglarskiej - to wycięte drzewo o ponad metrowej średnicy nie pasowało jakiemuś urzędnikowi do koncepcji zagospodarowania terenu. Czy to ignorancja czy po prostu głupota?
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • hawai Następny w kolejce jest ten piękny jawor - ekipie wycinającej nie starczyło czasu, bo się zbliżał fajrant. Jeżeli ktoś nie rozumie roli takich wspaniałych drzew w naszych zanieczyszczonych miastach jest zwyczajnym głupcem. Teraz potrzeba będzie ponad 70 lat aby w tym miejscu wyrosły podobne drzewa. Cóż z tego że posadzi się w ty miejscu jakieś rachityczne drzewka, które nie przetrwają dekady. Najwyraźniej ktoś nie przemyślał konsekwencji zmiany przepisów o wycince drzew bez pozwolenia.
 • Jeśli wytniesz na swoim, to transportować można bez pozolenia, bez papierka skąd pochodzi dane drewno? Więc zapewne ruszy kradzież drewna z lasów.
 • RobertKoliński Skoro wiecie Państwo gdzie i kiedy ci PO-PiSowi barbarzyńcy chcą wycinać kolejne drzewa, to organizujcie się w sąsiedztwie i blokujcie wycinkę, wzywajcie media i nagłaśniajcie sprawę - Solidarność Naszą Bronią a barbarzyńcom precz!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  RobertKoliński(2017-03-01)
 • Powiesiłbym tego "mądrego" ministra ochrony środowiska za j. .. a za tą nieodpowiedzialną " nową"ustawę !!!!!
 • Banda hipokrytów! Teraz każdy jest przeciwny, no bo przecież to PiS i trzeba bojkotować wszystko. Tylko, że dokładnie te same osoby jeszcze przed wprowadzeniem ustawy narzekały, że "przecież swoje drzewo powinno się móc wyciąć bez pozwoleń i kar". Taka jest prawda i doskonale o tym wiecie hipokryci :)
 • W głosowaniu nad ustawą nie było nawet oporów opozycji, zamysł był słuszny aby pozwolić właścicielom prywatnych posesji o decydowaniu co wolno a czego nie na własnej ziemi. Praktyka tym razem przerosła ustawodawcę i wyszła z tego niezła granda. Okazuje się że nie można tego pozostawić w obowiązującej formie bez względu na przekonania polityczne.
 • NIE WIDZICIE, ŻE WYROSŁO OBOK zabytkowego płotu. Płot tam był od zawsze (tak jak PiS), a drzewo należy wyciąc.
 • To co chcieli, i co przeszkadzało w realizacji planów zagospodarowania to już wycięli. Teraz będą "poprawiać" ustawę, bo faktycznie mogła być niedoskonała. Ale wyciętych drzew już nie odzyskamy, a zanim urosną następne minie wiele lat. Jak to ktoś stwierdził: co trzeba zrobić, żeby rosły drzewa? Zakopać Szyszkę ;-)
 • Na Tym Drzewie 50 lat temu siedzieliśmy i gadaliśmy o tym i owym...To Było Nasze Drzewo...toż to się płakać chce...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1
  0
  Andrzej z uŻeglarskiej(2017-03-07)
 • Jajca niech sobie utną i zawieszą sobię na szyi. Totalne bezmuzgowie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Minusek(2017-03-07)
 • to moze pora wziac w rece pały bejsbolowe, widły, szpadle i ruszyc na sejm szturmem? niz tylko gadac i psioczyc? oni sami nie odejda trzeba ich oderwac fizycznie od koryra
 • dla mnie ta cała sytuacja to nic innego jak !!! schizofrenia paranoidalna !!!!! niech sobie te puste łby poucinają i kopią zamiast piłki
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama