UWAGA!

Zamknij Zamknij
Bulwar wieczorową porą. Bulwar Zygmunta Augusta
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Osobiście uważam, że wybrzeże starego miasta powinno być zagospodarowane jak w Gdańsku nad Motławą. Kamienice 5-6 metrów od brzegu z licznymi kawiarenkami, a przy brzegu miejsca do cumowania pięknych jachtów i łódek. To by przyciągało mieszkańców i turystów. Bo te betonowe schodki to jest dramat.
  • @Jjrr- spoko, na razie miasto niema kasy, buduje ścieżki, amfiteatry -wkrótce ruszy port i kasy będzie jak wody w zalewie. Stare miast zaczęło sie odbudowywać jeszcze w czasach PRL, wszystko zostało zrobione na żywioł bez kompleksowego planu odbudowy(zniszczono instalację odwadniające)i dziś byłby chyba problem, bo ciut zbyt blisko wody
  • @v - @v a jaki masz problem ze ścieżkami i amfiteatrem? To są naprawdę dobrze wydane pieniądze. Bo ścieżki i kultura to rzecz bez której miasto zaczyna być wsią. A druga sprawa. .. to miasto ma budować kamienice? Chłopie, działki się sprzedaje deweloperowi i wymusza planem zagospodarowanie przestrzennego do budowy kamienic/etc. Niech sprzedadzą działki, wybudują kamienice i będzie pięknie.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama