UWAGA!

Zamknij Zamknij
Nadzalewowa Kolej Drezynowa -stacja Tolkmicko. Drezyny czekają na tej stacji na pierwszych chętnych. Niedługo rozpocznie się sezon na najatrakcyjniejszej linii kolejowej normalnotorowej w Polsce tylko dlaczego na drezynach ?
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Dlatego na drezynach bo jest to tak faktyczny jak symboliczny obrazek chęci i możliwości władz wojewódzkich i miejskich w tej sprawie. Olsztyn stać na budowe od podstaw połączenia kolejowego widmo na lotnisko, ale nie stać jako samorząd wojewódzki na napisanie wniosku o reaktywacje nadzalewówki. O miejscowych to pisac mi się już nie chce.
 • Ta nadzalewówka będzie tak samo rentowna jak lotnisko w Szymanach- Tylko połączenie kolejowe z Radomiem może uratować to przedsięwzięcie.
 • Zeby z miasta Elbląg nie było kolei do Fromborka, Tolkmicka czy Kadyn to jest szok... Kim sa. ludzie, nieudacznicy ktorzy nie potrafia niczego dobrego dokonac?!
 • A jak dołączy do projektu Elb ląg i zatroskane o turystykę wladze naszego nieszczęśliwego miasta?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Do_pomorskiego(2023-05-15)
 • @J.B - A kto będzie na tej trasie jeździł? 10 pasażerów dziennie? Kto za to zapłaci. Kim są ludzie, którzy nie potrafią myśleć.
 • nie stać jako samorząd tylko dla tego, że od 24 lat Olsztyn drży ze strachu, że przed 99 byliśmy gospodarczo w lepszej kondycji gospodarczej, i boją się że znów ich wyprzedzimy. Przecież od początku nas okradli i niszczyli - bo jak Elbląg mógł mieć teamwaje a stolnica woj. NIE!! Jak Elbląg mogł mieć najlepszą karetkę reanimacyjną w PL - a stolnica woj. NIE!! Jak Elbląg mógł pozyskiwać duże fundusze unijnie (za czasów śp. Pana Słoniny) - a stolnica NIE!!! Ze strachu blokują wszystko co tylko mogą, podejrzewam, że gdyby port zależał od olszczyna to prędzej by tor wodny wykopali do olszczyna i tam wybudowali port - niż mieli by na to w Eg. pozwolić.
 • kto za to zapłaci?? Ci sami co zapłacą za 800+. a tak naprawdę, nie wiesz, czy kolej nadzalewowa była by rentowna - no chyba, że robiłeś biznes plan i wyliczyłeś wszystko.
 • Frajerzy zwani uczciwymi podatnikami. Ci sami, którzy nie pójdą na wybory, bo ich polityka nie interesuje, bo i tak na nic nie mają wpływu... Klasa polityczna tego kraju wytrwale pracowała i pracuje na taką, pożądaną, postawę obywatelską, dzięki której Polską rządzą zasadniczo ci sami ludzie od trzydziestu lat. Zmiana polega na tym, że obecnie rządzący nawet nie próbują stwarzać pozorów pracy na rzecz społeczeństwa, bo nie muszą ! Wychowali sobie społeczeństwo ludzi obojętnych, których nie interesuje w jaki sposób marnuje się ich podatki... i TO JEST SUKCES WŁADZY !
 • @okoniowaty - Ty za to wiesz, że nie będzie rentowna bo wyliczyłeś wszystko ? Idiotyczne stawianie sprawy. W ogóle nie rozumiem takich komentarzy. Piszą je chyba ludzie spoza Elbląga, bo mieszkający tutaj są za rozwojem miasta i regionu.
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama